W Przyrowie odbył się jubileusz Złotych Godów, w którym wzięły udział trzy małżeństwa z gminy Przyrów. Maria i Witold Biedroń, Państwo Danuta i Jan Małasiewicz, Państwo Teresa i Sławomir Nowak zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami i dyplomami, które w imieniu Prezydenta RP wręczył wójt.
Gratulacje.
PAWEŁ GĄSIORSKI