zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
UG Przyrow
Złote Gody w Przyrowie
02 listopada 2021 r. | 11:06
0

w Urzędzie Stanu Cywilnego w Przyrowie odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu 50-lecia Pożycia Małżeńskiego. W uroczystości wzięli udział, prócz Jubilatów, również zaproszeni goście: Wójt Gminy Przyrów - Robert Nowak, Zastępca Wójta Gminy Przyrów – Anna Kowalska – Fert, Przewodniczący Rady Gminy Przyrów - Maria Stępień, Proboszcz Parafii p.w. św. Doroty  w Przyrowie - Ks. Paweł Lesiakowski, Proboszcz Parafii p.w. św. Maksymiliana Kolbe w Mokrzeszy – Ks. Krzysztof Nowak i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Przyrowie Dorota Wojciechowska.

Wójt Gminy Robert Nowak odznaczył Jubilatów, nadanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, Medalami "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie".

Podczas uroczystości zaproszeni goście złożyli Dostojnym Jubilatom słowa uznania, podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie oraz za piękny przykład dla młodego pokolenia.

Tę piękną uroczystość swoimi występami uświetnili uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Przyrowie. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *