zachmurzenie duże
16°
16°
sobota
Reklama
Zielona Jura dla mieszkańców gminy Przyrów
27 listopada 2023 r. | 11:34
0

Firma EKO-ON Sp. z o.o. z Libertowa dostarczy mieszkańcom gmin Olsztyn, Dąbrowa Zielona i Przyrów instalacje fotowoltaiczne w ramach projektu unijnego pn. "Zielona Jura".

Łączny koszty instalacji wyniesie 1 697 004 zł.

Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych w ramach realizacji projektu „Zielona Jura – wzrost wykorzystania OZE w gminach Olsztyn, Przyrów, Dąbrowa Zielona”

1)Zakres przedmiotu zamówienia na rzecz Miasta i Gminy Olsztyn dostawa urządzeń, wykonanie prac budowlano-montażowych, uruchomienie i przeprowadzenie procedury
włączenia do sieci OSD mikroinstalacji fotowoltaicznych wraz z przeprowadzeniem instruktażu dla użytkowników obiektów w zakresie obsługi instalacji oraz serwisowanie instalacji w okresie gwarancji i rękojmi. Instalacje o łącznej mocy minimum 151,2 kWp (0,1512 MWe) zostaną zlokalizowane na nieruchomościach prywatnych, należących do mieszkańców Miasta i Gminy Olsztyn – łącznie 29 obiekty:
-o mocy minimum 3,20 kWp – 1 szt. instalacji
-o mocy minimum 3,60 kWp – 7 szt. instalacji
-o mocy minimum 4,00 kWp – 5 szt. instalacji
-o mocy minimum 4,40 kWp – 3 szt. instalacji
-o mocy minimum 5,20 kWp – 3 szt. instalacji
-o mocy minimum 5,60 kWp – 1 szt. instalacji
-o mocy minimum 6,00 kWp – 1 szt. instalacji
-o mocy minimum 6,40 kWp – 3 szt. instalacji
-o mocy minimum 7,20 kWp – 1 szt. instalacji
-o mocy minimum 8,00 kWp – 2 szt. instalacji
-o mocy minimum 10,00 kWp – 2 szt. instalacji

2)Zakres przedmiotu zamówienia na rzecz Gminy Przyrów dostawa urządzeń, wykonanie prac budowlano-montażowych, uruchomienie i przeprowadzenie procedury włączenia do sieci OSD mikroinstalacji fotowoltaicznych wraz z przeprowadzeniem instruktażu dla użytkowników obiektów w zakresie obsługi instalacji oraz serwisowanie instalacji w okresie gwarancji i rękojmi. Instalacje o łącznej mocy minimum 95,2 kWp (0,0952 MWe) zostaną zlokalizowane na nieruchomościach prywatnych, należących do mieszkańców Gminy Przyrów – łącznie 19 obiektów:
-o mocy minimum 3,60 kWp – 3 szt. instalacji
-o mocy minimum 4,00 kWp – 4 szt. instalacji
-o mocy minimum 4,40 kWp – 1 szt. instalacji
-o mocy minimum 4,80 kWp – 2 szt. instalacji
-o mocy minimum 5,20 kWp – 5 szt. instalacji
-o mocy minimum 5,60 kWp – 1 szt. instalacji
-o mocy minimum 6,00 kWp – 1 szt. instalacji
-o mocy minimum 6,80 kWp – 1 szt. instalacji
-o mocy minimum 10,00 kWp – 1 szt. Instalacji

3)Zakres przedmiotu zamówienia na rzecz Gminy Dąbrowa Zielona dostawa urządzeń, wykonanie prac budowlano-montażowych, uruchomienie i przeprowadzenie procedury włączenia do sieci OSD mikroinstalacji fotowoltaicznych wraz z przeprowadzeniem instruktażu dla użytkowników obiektów w zakresie obsługi instalacji oraz serwisowanie instalacji w okresie gwarancji i rękojmi. Instalacje o łącznej mocy minimum 90,8 kWp (0,0908 MWe) zostaną zlokalizowane na nieruchomościach prywatnych, należących do mieszkańców Gminy Dąbrowa Zielona – łącznie 22 obiektów:
-o mocy minimum 2,80 kWp – 1 szt. instalacji
-o mocy minimum 3,20 kWp – 3 szt. instalacji
-o mocy minimum 3,60 kWp – 2 szt. Instalacji
-o mocy minimum 4,00 kWp – 10 szt. Instalacji
-o mocy minimum 4,40 kWp – 2 szt. instalacji
-o mocy minimum 5,20 kWp – 1 szt. instalacji
-o mocy minimum 5,60 kWp – 2 szt. instalacji
-o mocy minimum 6,00 kWp – 1 szt. Instalacji

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *