zachmurzenie duże
27°
25°
piątek
Reklama
Zapraszamy na konferencję Dzień Dobrego Słowa
09 maja 2019 r. | 09:02
0

15 maja 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Częstochowie odbędzie się Konferencja psychologiczno – pedagogiczno - logopedyczna Dzień Dobrego Słowa. Inicjatywa ma pomóc czynić świat lepszym i szczęśliwszym przez wspólną pracę nad właściwym stosunkiem do słowa.

Program konferencji:

9.00– 9.10 -  Powitanie gości. Starosta Częstochowski Krzysztof Smela

9.10 – 9.20– Granice naszego słowa...  - Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Częstochowie Urszula Podsiad – Jeziorska.

9.20 – 10.00– Jak dobrym słowem wzmacniać relacje? Anna Kunicka, wykładowca Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, trenerka oświaty w zakresie komunikacji, skutecznego zarządzania oświatą, ekspert Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku.

10.00 – 10.20– Właściwa dieta sensoryczna. Wpływ multimediów na rozwój dziecka. - Barbara Kidawa psycholog, Joanna Zielińska psycholog.

10.20 – 10.40– Głos zawiera tylko to, co może usłyszeć ucho– trudności z komunikacją u dzieci
z zaburzeniami przetwarzania słuchowego.
 - Ewelina Raczyńska, pedagog, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

10.40 – 11.10–  Słowo, które leczy. - ksiądz doktor Tomasz Knop, kapłan archidiecezji częstochowskiej, teolog duchowości, wykładowca w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Częstochowskiej, kapelan Hospicjum w Częstochowie, kierownik duchowy, rekolekcjonista, psychoterapeuta, psychodramatysta, bibliodramatystaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *