zachmurzenie umiarkowane
-7°
-11°
poniedziałek
Reklama
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z zakresu zakładania ogrodu w szkle w Przyrowie
26 czerwca 2020 r. | 10:00
0

Stowarzyszenie „Partnerstwo Północne Jury”(PPJ) zaprasza mieszkańców Gminy Przyrów na bezpłatne, dwugodzinne warsztaty z zakresu zakładania ogrodu w szkle - Las w słoiku: 21 lipca 2020 r. (wtorek) godz. 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Przyrowie, ul. Częstochowska 7, 42-248 Przyrów. Warsztaty poprowadzi wykwalifikowany prowadzący.

Celem warsztatów jest edukacja ekologiczna, inspirowanie do zakładania i obserwowania mikro ekosystemów.

Zgłoszenia na warsztaty Las w słoiku w GOK w Przyrowie mogą zostać dokonane zarówno drogą e-mailową na adres: aleksandra.stachura@jura-ppj.pl jak również telefoniczną (tel. do biura Stowarzyszenia PPJ- 34 327 89 43).

Dokonując zgłoszenia na warsztaty Las w słoiku w gminie Przyrów prosimy o podanie nr telefonu kontaktowego i informację, że zapisujecie się Państwo na warsztaty organizowane w gminie Przyrów.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (15 uczestników) o zakwalifikowaniu się na warsztaty będzie decydowała kolejność dokonywanych zgłoszeń.

O zakwalifikowaniu się na warsztaty będą Państwo informowani na bieżąco.

Warsztaty będą prowadzone z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych ( maseczki, rękawiczki, zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja). Prosimy, aby zakwalifikowani uczestnicy warsztatów zabrali ze sobą maseczki i rękawiczki na warsztaty!

Stowarzyszenie PPJ zastrzega sobie prawo odwołania warsztatów, o czym uczestnicy zostaną odpowiednio wcześnie powiadomieni.

Zapraszamy!

Stowarzyszenie „Partnerstwo Północnej Jury”

Prosimy, aby zakwalifikowani uczestnicy warsztatów zabrali ze sobą maseczki i rękawiczki na warsztaty!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *