zachmurzenie duże
-1°
-4°
środa
Reklama
Wojewoda unieważnił uchwałę Rady Gminy Przyrów ws. punktów sprzedaży alkoholu!
28 grudnia 2018 r. | 08:49
2

Wojewoda Śląski unieważnił uchwałę poprzedniej Rady Gminy Przyrów w sprawie ustalenia zasad usytuowania na terenie Gminy Przyrów miejsc sprzedaży napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży oraz sprzedaży napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży.

Wojewoda uznał, że uchwała narusza prawo.

Szczegóły znajdziecie w rozstrzygnięciu nadzorczym poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Wojewoda unieważnił uchwałę Rady Gminy Przyrów ws. punktów sprzedaży alkoholu!”

  1. GB pisze:

    slaby prawnik w naszej gminie

    1
    3
  2. Prawnik pisze:

    Dość zabawne jest, że uchwały opiniowane dokładnie w taki sam sposób – jak zrobiła to Gmina Przyrów – w województwie małopolskim nie były uchylane. Ciekawe, który z wojewodów ma bardziej rację w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *