zachmurzenie małe
16°
16°
sobota
Reklama
UG Przyrów
Witacze w gminie Przyrów
14 lipca 2020 r. | 12:14
0

Na podstawie umowy o dofinansowanie zawartej przez Gminny Ośrodek Kultury w Przyrowie i Województwo Śląskie w grudniu 2019 r. zrealizowano operację w zakresie działania „ Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność. W ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „ RYBACTWO I MORZE” na lata 2014-2020 na przedsięwzięcie SPOÓJNY SYSTEM INFORMACJI I PROMOCJI OBSZARU RLGD „JURAJSKA RYBA”.

W ramach projektu zostały zamontowane 3 witacze, umieszczone w punktach wjazdowych na teren gminy Przyrów, w miejscowościach: Zalesice, Aleksandrówka i Wola Mokrzeska. /UG Przyrów/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *