zachmurzenie duże
15°
12°
czwartek
Reklama
W Zalesicach uprawiał marihuanę wartą ponad 400 tys. zł!
18 marca 2019 r. | 14:39
1

Myszkowscy kryminalni zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Stróże prawa zabezpieczyli 125 krzewów narkotycznych roślin oraz 11 kilogram marihuany i 5 tabletek ekstazy. Czarnorynkowa wartość uprawy oraz gotowych do sprzedaży narkotyków to ponad 400 tys. złotych. W piątek sąd zastosował wobec zatrzymanego 45-letniego „plantatora” tymczasowy areszt. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Policjanci wydziału kryminalnego namierzyli na jednej z posesji w Zalesicach na terenie powiatu częstochowskiego nielegalną uprawę konopi indyjskich. W trakcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 45-letniego mężczyznę, stróże prawa zabezpieczyli 125 krzewów narkotycznych roślin. Uprawa znajdowała się w specjalnie do tego zaadaptowanych namiotach, wyposażonych w oświetlenie i wentylację. Kryminalni znaleźli również 11 kilogramów marihuany i 5 tabletek ekstazy. Okazało się też, że mężczyzna kradł energię elektryczną. 45-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 45-letni „plantator” usłyszał już zarzuty min. wytwarzania, uprawy i produkcji znacznych ilości narkotyków. Na podstawie zgromadzonego przez śledczych materiału dowodowego, sąd zastosował wobec zatrzymanego tymczasowy areszt na trzy miesiące. Grozi mu nawet 12 lat więzienia. /KPP w Myszkowie/Jedna odpowiedź do “W Zalesicach uprawiał marihuanę wartą ponad 400 tys. zł!”

  1. Marysia pisze:

    No i co teraz będzie z tymi co czekali na marychę…..?

    7
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *