zachmurzenie duże
16°
15°
niedziela
Reklama
fot. tapeciarnia.pl
W Stawkach będą polować na dziki, sarny i zające
08 października 2020 r. | 11:42
0

Koło Łowieckie „SŁONKA” z Częstochowy organizuje polowania na jelenie, sarny, dziki kuropatwy, bażanty i zające. Polowania odbędą się 18 i 15 października oraz 8 listopada w lasach osady Stawki w gminie Przyrów.

Właściciel, posiadacz lub zarządca gruntu, w terminie nie krótszym niż 3 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia polowania zbiorowego, może zgłosić sprzeciw wraz z uzasadnieniem do właściwego wójta (burmistrza, prezydenta miasta). W sprzeciwie właściciel, posiadacz lub zarządca gruntu powinien wskazać nieruchomość przez podanie dokładnego adresu, a w przypadku gdyby takiego adresu nie było –numeru działki ewidencyjnej i obrębu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *