pochmurnie
17°
16°
sobota
Reklama
W naszym Urzędzie zapłacisz kartą płatniczą i telefonem!
10 kwietnia 2019 r. | 09:17   Ogł. płatne
0

Urząd Gminy Przyrów poinformował, że stanowisko kasowe Urzędu zostało wyposażone w terminal służący do obsługi kart płatniczych. Każdy mieszkaniec gminy przy pomocy karty płatniczej lub telefonu będzie mógł zapłacić swoje rachunki, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Płatności z użyciem karty płatniczej lub telefonu będą odbywać się w Urzędzie tak samo, jak w dowolnym sklepie wyposażonym w terminal płatniczy.

W kasie Urzędu Gminy przy pomocy karty będzie można wpłacić każdą kwotę bez minimalnego limitu przeprowadzanej operacji. Płatności można dokonać również w formie zbliżeniowej. Terminale są przeznaczone tylko i wyłącznie do realizacji zobowiązań wobec gminy, takich jak: podatek od nieruchomości, podatek rolny, podatek leśny, opłata skarbowa, opłata adiacencka, czynsz za lokale, itp. Płacący nie ponosi żadnych kosztów związanych z korzystaniem z terminala.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *