zachmurzenie umiarkowane
21°
21°
poniedziałek
Reklama
adobestock
W gminie Przyrów pojawiły się wilki
18 kwietnia 2024 r. | 11:00
0

Urząd Miasta i Gminy w Przyrowie informuje, iż w ostatnim czasie mieszkańcy i koła łowieckie zauważyli wilki na terenie gminy Przyrów. Zwierzę zauważono blisko zabudowań gospodarczych i mieszkalnych. Prosimy Mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o czujność.

Wilki najczęściej są płochliwe i unikają kontaktu z człowiekiem, chociaż czasem podczas bezpośredniego spotkania mogą się nam przyglądać dłuższą chwilę, zanim wyczują nasz zapach. Pamiętajmy jednak, że są to zwierzęta dzikie i w przypadku napotkania wilka należy spokojnie się oddalić.

W przypadku zauważenia wilków w pobliżu domostw należy powiadomić telefonicznie pod nr: 34 3554120 lub mailowo (przyrow@przyrow.pl) pracowników urzędu gminy.



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *