zachmurzenie duże
-1°
-4°
środa
Reklama
Ubywa mieszkańców gminy Przyrów!
04 czerwca 2020 r. | 12:31
2

Urząd Gminy Przyrów podał dane dotyczące ilości mieszkańców w gminie Przyrów. Niestety, ubywa mieszkańców gminy. Najbardziej w Przyrowie. Na koniec 2019 roku w gminie mieszkało 3719 osób, a w tym samym okresie w 2018 roku, było ich 3743.

W gminie jest mniej urodzeń niż zgonów.

Szczegóły znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Ubywa mieszkańców gminy Przyrów!”

  1. Mariusz Wuczynski. pisze:

    No a co robić w Przyrowie,Ci co całymi dniami przesiaduja na rynku wcześniej czy później odchodzą na cmentarna, elita pracuje w gminie inni muszą szukać swojego miejsca gdzieś indziej,a ile firm jest w Przyrowie?Nie wystarczy nowy rynek i kilka odnowionych ulic ludzie muszą gdzieś pracować więc jak nie widzą perspektyw to opuszczają Przyrow,jak byłem młody to pamiętam były plany duzego zakładu za opusta w stronę Julianki i po tylu latach nic tam nie powstało A miał być żywiec czy jakoś tak.No ale skoro rządy w Przyrowie nie zmieniają się od lat tzn że chyba jest dobrze jak jest.NAJWARZNIEJSZE BY PENSJA SIE ZGADZALA.

  2. Wojtek pisze:

    Wcale się nie dziwię, Jak wytrzymać w tym smrodzie z oczyszczalni? I nikt się za to nie bierze a każdy dobrze wie jak jest No chyba że to nie z oczyszczalni tylko w gminie ktoś narobił i śmierdzi co noc…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *