słabe opady deszczu
21°
19°
sobota
Reklama
Tymczasowa Organizacji Ruch w Świętej Annie
16 lutego 2021 r. | 10:52
1

Urząd Gminy Przyrów przypomina, że nadal obowiązuje Tymczasowa Organizacji Ruchu związana z prowadzeniem prac budowalnych w ramach realizacji zadania "Przebudowa DW 786 na odcinku od m. Św. Anna do granicy województwa etap I - przebudowa skrzyżowania DW 786 w m. Św. Anna" organizacja ta uniemożliwia wyjazd na teren budowy w miejscowości Święta Anna.

Obręb skrzyżowania również jest terenem budowy. Ewentualna próba wjazdu może się skończyć uszczerbkiem na zdrowiu i mieniu.Jedna odpowiedź do “Tymczasowa Organizacji Ruch w Świętej Annie”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Warto sprawdzić jak się pisze i co się pisze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *