zachmurzenie małe
10°
sobota
Reklama
UG Przyrów
Trwają prace nad nową Strategią Rozwoju Gminy Przyrów na lata 2022-2030
14 września 2022 r. | 11:15
1

W sali konferencyjnej Urzędu Gminy Przyrów odbyły się warsztaty strategiczne związane z trwającymi pracami nad nową Strategią Rozwoju Gminy Przyrów na lata 2022 - 2030. W warsztatach uczestniczyli pracownicy Urzędu Gminy Przyrów, Dyrekcja Szkół Podstawowych z terenu Gminy, Kierownicy jednostek organizacyjnych Gminy, Radni, Sołtysi, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu Gminy Przyrów.

Podczas spotkania omówione zostały wyniki badania ankietowego, które stanowiło pierwszy etap pracy nad Strategią oraz formuła Strategii i kwestia projektów, które powinny znaleźć się w tym dokumencie.

Strategia Rozwoju Gminy Przyrów ma za zadanie diagnozować najważniejsze uwarunkowania i potrzeby rozwojowe oraz potencjał Gminy, a także pomóc w określeniu obszarów, celów i działań polityki społeczno-ekonomicznej prowadzonej w gminie w perspektywie najbliższych lat. /UG Przyrów/Jedna odpowiedź do “Trwają prace nad nową Strategią Rozwoju Gminy Przyrów na lata 2022-2030”

  1. Nowak pisze:

    Ciekawe kiedy gmina zaprosi jakiś sklep typu biedronka , Dino oczywiście znów zostaniemy jako jedyni bez niczego . Już wszystkie gminy mają orlik a my to” coś “

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *