zachmurzenie małe
-7°
-9°
wtorek
Reklama
Spotkanie w sprawie programu “Czyste Powietrze”
05 lipca 2021 r. | 10:14
1

Wójt Gminy Przyrów zaprasza mieszkańców Gminy Przyrów na spotkanie informacyjne w ramach programu „Czyste Powietrze”. Spotkanie odbędzie się  6 lipca 2021 (wtorek) godz. 17.00 w sali konferencyjnej budynku Urzędu Gminy Przyrów (I piętro).

Zapraszamy na spotkanie mieszkańców zainteresowanych udziałem w programie „Czyste Powietrze” celem spotkania będzie przedstawienie założeń programu, wyjaśnienie zasad naborów wniosków oraz odpowiedź na pytania mieszkańców dotyczące programu.

Dofinansowanie można uzyskać m. in. na wymianę starych i nieefektywnych źródeł ciepła oraz przeprowadzanie niezbędnych prac modernizacyjnych budynku.

Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu! /UG/Jedna odpowiedź do “Spotkanie w sprawie programu “Czyste Powietrze””

  1. Mieszkaniec pisze:

    Kiedy w Przyrowie będzie dociągnięty gaz?

    1
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *