zachmurzenie duże
-1°
-4°
środa
Reklama
Spotkanie dla zainteresowanych budową przydomowych oczyszczalni ścieków
14 listopada 2019 r. | 09:28
0

W związku z zamiarem złożenia wniosku o otrzymanie dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach dla realizacji ”Programu budowy przydomowych oczyszczalni ścieków w Gminie Przyrów na lata 2019-2023”, Wójt Gminy Przyrów zaprasza mieszkańców Gminy Przyrów, którzy złożyli deklaracje udziału w przedsięwzięciu dotyczącym budowy przydomowych oczyszczalni ścieków, do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w dniu 19 listopada 2019 roku o godzinie 16:30 w Urzędzie Gminy w Przyrowie, ul. Częstochowska 7 – sala konferencyjna, I piętro.

Na spotkaniu zostaną przedstawione założenia i regulamin realizacji Programu budowy przydomowych oczyszczalni ścieków w Gminie Przyrów. Do udziału w spotkaniu zostali zaproszeni przedstawiciele firm – potencjalni Wykonawcy, którzy zaprezentują swoje oferty.

Szczegółowe informacje dotyczące Programu budowy przydomowych oczyszczalni ścieków w Gminie Przyrów znajdują się w uchwałach w sprawie przyjęcia „Programu budowy przydomowych oczyszczalni ścieków w Gminie Przyrów na lata 2019-2023” i w sprawie zasad i trybu udzielania dotacji celowej z budżetu Gminy Przyrów na dofinansowanie kosztów realizacji przydomowych oczyszczalni ścieków oraz w Regulaminie realizacji „Programu budowy przydomowych oczyszczalni ścieków w Gminie Przyrów na lata 2019-2023” na lata 2019 i 2020 dostępnych na stronie BIP Urzędu Gminy Przyrów.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *