zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
Ruszamy z rankingiem radnych. Oceń swojego Wójta i radnego!
21 listopada 2018 r. | 18:09
1

Uruchomiliśmy aplikację "Oceń swojego Wójta i Radnych". Teraz każdy z was może wyrazić opinię na temat pracy swoich radnych, jak również na temat pracy Wójta Gminy Przyrów. Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przyrów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Ruszamy z rankingiem radnych. Oceń swojego Wójta i radnego!”

  1. bruno pisze:

    glosowanie to wielka sciema 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *