zachmurzenie małe
-7°
-9°
wtorek
Reklama
Radny Wiesław Stanuchiewicz interweniuje w sprawie komunikacji powiatowej
07 grudnia 2021 r. | 11:57
1

Radny Wiesław Stanuchiewicz zwrócił się do Przewodniczącej Rady Gminy Przyrów z interpelacją w sprawie interwencji władz Gminy Przyrów w Starostwie Powiatowym w Częstochowie i u przewoźnika "Opara - Przewóz Osób" w celu dostosowania rozkładu jazdy busów na powiatowej linii transportu zbiorowego Częstochowa - Przyrów - Dąbrowa Zielona do potrzeb mieszkańców Przyrowa i Gminy Przyrów.

Szczegóły interpelacji znajdują się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Radny Wiesław Stanuchiewicz interweniuje w sprawie komunikacji powiatowej”

  1. INSPEKTOR pisze:

    lepiej wzbogać obcego niż swojego,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *