Rada Gminy Przyrów podjęła uchwałę w sprawie zmian budżetowych na 2022 rok. W ramach tej uchwały, radni zwiększyli budżet, który zostanie przeznaczony na wypłaty tzw. dodatku węglowego w wysokości 3000 zł.
Dodatek węglowy od ubiegłego tygodnia może być już oficjalnie wypłacany dla mieszkańców gminy Przyrów.
PAWEŁ GĄSIORSKI