zachmurzenie duże
27°
25°
piątek
Reklama
Przedszkole w Przyrowie otrzyma oczyszczacze powietrza!
23 października 2019 r. | 11:58
1

Radni Województwa Śląskiego przyjęli uchwałę, dzięki której 121 przedszkoli z 40. gmin województwa śląskiego otrzyma oczyszczacze powietrza do swoich sal edukacyjnych w związku z akcją „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech”, w ramach „Programu ochrony powietrza dla terenu województwa śląskiego”.

Aż cztery oczyszczacze trafią do Przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnego w Przyrowie.

ZSP w Przyrowie, jest jednym z dwóch przedszkoli w powiecie częstochowskim, który w ramach tej akcji otrzyma oczyszczacze powietrza.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Przedszkole w Przyrowie otrzyma oczyszczacze powietrza!”

  1. Zaciekawiony pisze:

    Fajna inicjatywa, tylko czy przewidziano koszty związane z wymiana filtrów które zazwyczaj są dość drogie? Kto będzie serwisował te urządzenia i o nie dbał by funkcjonowały poprawnie, by nie okazało się, ze po kilku tygodniach zostaną wyłączone i odstawione w kąt z powodu braku środków na nowe filtry? Można wiedzieć co to będą za oczyszczacze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *