zachmurzenie małe
-7°
-8°
wtorek
Reklama
Program prewencyjny pn. “Zdobądź Dyplom PIP” – Szkolenie dla mikroprzedsiębiorców
14 marca 2019 r. | 13:11
0

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie po raz kolejny zachęca do udziału w programie prewencyjnym  Państwowej Inspekcji Pracy pn. "Zdobądź Dyplom PIP". Celem programu jest wsparcie pracodawców w osiągnięciu trwałej poprawy warunków pracy i doprowadzenie zakładu pracy do stanu zgodnego z przepisami prawa pracy.

W ramach programu  zapraszamy mikroprzedsiębiorców na bezpłatne szkolenie, które tym razem odbędzie się  10 kwietnia o godzinie 10.00  w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Katowicach - Oddział w Częstochowie, ul. Kisielewskiego 18/28B.

Program prewencyjny oparty jest na zasadzie samokontroli, podczas której pracodawca, przy pomocy przygotowanych przez PIP narzędzi i pomocy inspektora pracy jako eksperta, identyfikuje występujące w zakładzie problemy i nieprawidłowości, ocenia ich skalę oraz określa sposoby i terminy ich likwidacji. Dla pracodawców uczestniczących w programie w szkoleniu oferujemy bezpłatne wydawnictwa związane z realizacją programu oraz pomoc merytoryczną przez cały okres realizacji programu.

Więcej informacji na temat programu i szkolenia można uzyskać pod tel.: 32 604 11 03.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *