pochmurnie
17°
16°
sobota
Reklama
fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Przyrowie
21 maja 2019 r. | 11:29
0

W niedzielę w Przyrowie odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka, w których wzięły udział jednostki OSP z powiatu częstochowskiego. Podczas obchodów, Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Województwa Śląskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej przyznało srebrne medale za sługi dla pożarnictwa druhom Krzysztofowi Kuterze i Krzysztofowi Różyckiemu, a brązowe medale za zasługi dla pożarnictwa druhom Bogusławowi Olszewskiemu i Tomaszowi Pudło.

Warto odnotować, że na terenie Powiatu Częstochowskiego działa 114. jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie

fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie

fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie

fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie

fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *