zachmurzenie umiarkowane
-4°
-5°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Wiesław Stanuchiewicz najgorszy!
15 grudnia 2019 r. | 13:39
1

270 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Przyrów. Najlepszy okazał się Arkadiusz Różycki, a najsłabszym radnym był Wiesław Stanuchiewicz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przyrów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wiesław Stanuchiewicz najgorszy!”

  1. Goscm pisze:

    Na szacunek trzeba sobie zasluzyc swoim zachowaniem. Jak ktos uwaza siebie ktoremu wszystko wolno i zadne prawo go nie obowiazuje, to jest sluszny sprzeciw spoleczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *