zachmurzenie duże
sobota
Reklama
Oceń radnego: Stanuchiewicz ponownie najgorszy!
10 listopada 2019 r. | 13:09
2

256 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Przyrów. Najlepsza okazała się Elżbieta Ślęzak-Zawadzka, a najsłabszym radnym był Wiesław Stanuchiewicz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przyrów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Stanuchiewicz ponownie najgorszy!”

 1. Mag pisze:

  Mikołaj Gogol
  -“Dobro i zło należy pamiętać wiecznie.
  Dobro, ponieważ wspomnienie, że kiedyś nam je wyświadczono, uszlachetnia nas.
  Zło, ponieważ od chwili, w której je nam wyrządzono, spoczywa na nas obowiązek odpłacenia za nie dobrem.”

  4
  1
 2. Gostek pisze:

  Zlo w mediach publikowac, nie bedzie ukladow, znajomosci, sztuczek prawnych, inaczej jak zawsze sprawy zostana zamiecione pod dywan.

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *