zachmurzenie duże
13°
11°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Stanuchiewicz ponownie najgorszy!
27 października 2019 r. | 12:21
7

218 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Przyrów. Najlepsza okazała się Elżbieta Ślęzak-Zawadzka, a najsłabszym radnym był Wiesław Stanuchiewicz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przyrów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.



7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Stanuchiewicz ponownie najgorszy!”

 1. Strażak pisze:

  Pan administrator strony chyba nie zna swojego własnego regulaminu głosowania, skoro publikuje wyniki jeszcze przed zakończeniem możliwości głosowania. Zgodnie z regulaminem oddawać głosy można do końca niedzieli do godziny 23.59. Czyżby podawanie wyników wcześniej miało świadczyć o ustawieniu głosowań ?

  8
  7
 2. uczen pisze:

  I marny z niego nauczyciel

  19
  6
 3. Viola pisze:

  autokrata, dyktator, jego zadne prawo nie obowiazuje, dzieki Bogu ze ten portal istnieje a redaktorowi i na onet.pl. pisac i publikowac, aa, nauczyciel jednego ucznia swojego syna, stypendysty z naszych podatkow bo jakies STOWARZYSZENIE kombatamckie z Warszawy przed laty oglosilo konkurs z kasy unijnej

  24
  6
 4. Strazak pisze:

  Zazdrość przemawia, bo z tego co wiadomo już kilku uczniów było zwycięzcami i finalistami, trzeba się uczyć a nie bąki zbijać, a to, że nauczyciel taki czy inny wymaga to i lepiej… dzięki temu dzieci coś wiedzą więcej niż tylko to jak piwo otworzyć przed sklepem. Ale jak widać, niektórzy tego nie pojmią nigdy.

  6
  4
 5. Viola pisze:

  Chodzi o podzial na lepszych i gorszych, zdolnych i utalentowanych ktorzy w tym srodowisku nigdy nie maja sily przebicia. Czytaj ze zrozumieniem. Z twojej wypowiedzi wynika, ze do szkoly miales pod gorke a edukacja skupiala sie na korkociagach i kapslach pod sklepem. Glodnemu zawsze chleb na mysli. Ojca sie nie wybiera nikt chlopakowi nie zazdrosci z wiadomych powodow.

  4
  6
 6. Kama 459 pisze:

  OD TEGO TEŻ ZACZNIJMY ŻE ZAWSZE BYLI BRANI POD UWAGĘ DZIECI Z PRZYROWA A JAK TO CYTOWALY INNE MATKI DZIECI ZE WSI!!! JUŻ BYŁY GORSZE TAK BYŁO JEST I BĘDZIE. A JAK MA SIĘ GRUBY PORTFEL, DOBRE STANOWISKO TO JUŻ NIE MA CO MÓWIĆ A WYCHODZI PÓŹNIEJ JAK DO CZĘSTOCHOWY IDA DZIECI. TEGO GORSZEGO POKROJU JAK TO MÓWIĄ DOBRE OCENY A TE Z DOBRYMI PORTFELAMI TO WIDAĆ…..

  4
  3
 7. Meggi pisze:

  Pisac o przypadkach niezgodnych z prawem, waszych krzywdach. Czytac jak to w innych gminach sobie pomagaja.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *