zachmurzenie duże
-1°
-4°
środa
Reklama
Oceń radnego: Stanuchiewicz ponownie najgorszy!
27 października 2019 r. | 12:21
7

218 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Przyrów. Najlepsza okazała się Elżbieta Ślęzak-Zawadzka, a najsłabszym radnym był Wiesław Stanuchiewicz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przyrów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Stanuchiewicz ponownie najgorszy!”

 1. Strażak pisze:

  Pan administrator strony chyba nie zna swojego własnego regulaminu głosowania, skoro publikuje wyniki jeszcze przed zakończeniem możliwości głosowania. Zgodnie z regulaminem oddawać głosy można do końca niedzieli do godziny 23.59. Czyżby podawanie wyników wcześniej miało świadczyć o ustawieniu głosowań ?

  8
  7
 2. uczen pisze:

  I marny z niego nauczyciel

  19
  6
 3. Viola pisze:

  autokrata, dyktator, jego zadne prawo nie obowiazuje, dzieki Bogu ze ten portal istnieje a redaktorowi i na onet.pl. pisac i publikowac, aa, nauczyciel jednego ucznia swojego syna, stypendysty z naszych podatkow bo jakies STOWARZYSZENIE kombatamckie z Warszawy przed laty oglosilo konkurs z kasy unijnej

  24
  6
 4. Strazak pisze:

  Zazdrość przemawia, bo z tego co wiadomo już kilku uczniów było zwycięzcami i finalistami, trzeba się uczyć a nie bąki zbijać, a to, że nauczyciel taki czy inny wymaga to i lepiej… dzięki temu dzieci coś wiedzą więcej niż tylko to jak piwo otworzyć przed sklepem. Ale jak widać, niektórzy tego nie pojmią nigdy.

  6
  4
 5. Viola pisze:

  Chodzi o podzial na lepszych i gorszych, zdolnych i utalentowanych ktorzy w tym srodowisku nigdy nie maja sily przebicia. Czytaj ze zrozumieniem. Z twojej wypowiedzi wynika, ze do szkoly miales pod gorke a edukacja skupiala sie na korkociagach i kapslach pod sklepem. Glodnemu zawsze chleb na mysli. Ojca sie nie wybiera nikt chlopakowi nie zazdrosci z wiadomych powodow.

  4
  6
 6. Kama 459 pisze:

  OD TEGO TEŻ ZACZNIJMY ŻE ZAWSZE BYLI BRANI POD UWAGĘ DZIECI Z PRZYROWA A JAK TO CYTOWALY INNE MATKI DZIECI ZE WSI!!! JUŻ BYŁY GORSZE TAK BYŁO JEST I BĘDZIE. A JAK MA SIĘ GRUBY PORTFEL, DOBRE STANOWISKO TO JUŻ NIE MA CO MÓWIĆ A WYCHODZI PÓŹNIEJ JAK DO CZĘSTOCHOWY IDA DZIECI. TEGO GORSZEGO POKROJU JAK TO MÓWIĄ DOBRE OCENY A TE Z DOBRYMI PORTFELAMI TO WIDAĆ…..

  4
  3
 7. Meggi pisze:

  Pisac o przypadkach niezgodnych z prawem, waszych krzywdach. Czytac jak to w innych gminach sobie pomagaja.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *