zachmurzenie duże
-1°
-4°
środa
Reklama
Oceń radnego: Stanuchiewicz najgorszy!
08 grudnia 2019 r. | 15:47
1

177 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Przyrów. Najlepsza okazała się Elżbieta Ślęzak-Zawadzka, a najsłabszym radnym był Wiesław Stanuchiewicz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przyrów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Stanuchiewicz najgorszy!”

  1. Viola pisze:

    Jak patrze na zdjecie tego radnego nauczyciela W.S. z reka do gory, to przypomina mi sie Jonathan Swift ktory redagowal pismo THE EXAMINER. W 1710r., w eseju poswieconym klamstwu w polityce napisal: ” Jesli najgorszy pisarz ma swoich czytelnikow, to najwiekszy klamca ma swoich wyznawcow; i jak to sie czesto dzieje, bez szczegolnej przyczyny, klamstwo odniesie skutek, jesli uwierzymy w nie w ciagu godziny. FALSZ WZLATUJE, A PRAWDA KUSTYKA ZA NIM. Mam powody i twarde dowody na poparcie mojego stwierdzenia. Jak zauwazylam od wrzesnia br. jest nas wiecej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *