zachmurzenie umiarkowane
-4°
-5°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Stanuchiewicz najgorszy!
03 listopada 2019 r. | 17:16
1

229 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Przyrów. Najlepszy okazał się Jarosław Nabiałek, a najsłabszym radnym był Wiesław Stanuchiewicz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przyrów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Stanuchiewicz najgorszy!”

 1. gość pisze:

  Piszesz podatniku do Rady Gminy, do radnych na ostatnią sesję.
  Sprawa dotyczy naszych podatków i jednej inwestycji częsciowo do poprawienia której nie możesz wykonać we własnym zakresie.
  Ten przychodzi przed sesją pismo blokuje, nie wpływa na radę, bo tam są niewygodne pytania do niego.
  W ciągu jednej sekundy pozbawia podatnika praw publicznych.
  To jest kolejny tydzień społecznego niezadowolenia.
  Ja z radnym szczawiu nie jadałam ani gęsi nie pasałam.

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *