zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Różycki najgorszy!
18 sierpnia 2019 r. | 12:00
1

165 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Przyrów. Najlepsza okazała się Elżbieta Ślęzak-Zawadzka, a najsłabszym radnym był Andrzej Różycki.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przyrów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Różycki najgorszy!”

  1. Psyrowianka pisze:

    I po co te głosowania skoro i tak większość z nich wszystkich gówno robiło, robi i będzie robić, a jeśli już ktoś się wysunie z ciekawym pomysłem, to nie zostaje on nawet wcielony w życie. Bezsens:))))

    8
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *