zachmurzenie umiarkowane
-4°
-5°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Maria Wiśniewska najlepsza!
08 grudnia 2018 r. | 19:55
2

202 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Przyrów. Najlepszą radną została Maria Wiśniewska, a najsłabszym radnym okazał się Bartłomiej Bochenek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przyrów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Maria Wiśniewska najlepsza!”

 1. Bożena Miedzińska pisze:

  Panie Pawle Gąsiorski – niech się Pan nie ośmiesza z tą zabawą jak to Pan nazwał – ,, Oceń Radnego ” , próbuje Pan naśladować Pana Posła Tomasza Jaskółe , ale nawet Pan nie wie na czym to polegało . Pan Poseł stworzył Ranking radnych na podstawie Protokołów między sesyjnych , oceniał radnych najbardziej aktywnych , składających najwięcej wniosków , nigdy nie było w sondażach stwierdzenia ,, najgorszy radny ”. Dzisiaj użył Pan stwierdzenia ,,najsłabszym radnym ” – Zachęca Pan mieszkańców aby głosowali , ale nie przedstawił Pan żadnych kryteriów – najgorszy to kto – najgorzej ubrany , zaniedbany itp , a najsłabszy według Pana to kto? Uważa Pan że to jest zabawa która zmobilizuje radnych , niech się Pan nie ośmiesza Nazywa się Pan Redaktorem , a czy Redaktor może być stronniczy bo to mogłabym Panu zarzucić w wielu sprawach .

  10
  5
 2. Jaro pisze:

  Brawo Marysia oby tak dalej

  5
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *