słabe opady deszczu
18°
17°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Maria Stępień najlepsza!
28 kwietnia 2019 r. | 19:50
1

324 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Przyrów. Najlepsza okazała się Maria Stępień, a najsłabszym radnym był Andrzej Różycki.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przyrów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Maria Stępień najlepsza!”

  1. Diekawski pisze:

    Szanowny administratorze, zgodnie z regulaminem który został zamieszczony głosowanie kończy się w każda niedziele o 23:59, zatem informacja kto wygrał podana o 19:50 wprowadza w błąd, głosowanie wszakże jeszcze trwa.
    „Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59)”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *