zachmurzenie małe
16°
16°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Ewa Żmuda najlepsza!
31 marca 2019 r. | 11:21
1

248 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Przyrów. Najlepsza okazała się Ewa Żmuda, a najsłabszym radnym był Andrzej Różycki.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przyrów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Ewa Żmuda najlepsza!”

  1. zaciekawiony mieszkaniec pisze:

    Czy administrator strony i ankiety może podać wyniki najlepszej trójki radnych za tydzień 13?
    Dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *