słabe opady deszczu
18°
17°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Arkadiusz Różycki najgorszy
13 stycznia 2019 r. | 13:19
2

263 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Przyrów. Najlepszym radnym został Władysław Nowak, a najsłabszym radnym okazał się Arkadiusz Różycki.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przyrów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Arkadiusz Różycki najgorszy”

 1. z876 pisze:

  Aro co jest z tobą?

  2
  2
 2. kamień pisze:

  Każdemu można przyłożyć anonimowo , to takie polskie!
  Ciekawe ilu byłoby odważnych gdyby trzeba było się podpisać?
  Może tak powinniśmy głosować ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *