zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Andrzej Różycki najgorszy!
24 lutego 2019 r. | 14:09
2

542 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Przyrów. Najlepszy okazał się Wójt Robert Nowak, a najsłabszym radnym okazał się Andrzej Różycki.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przyrów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Andrzej Różycki najgorszy!”

 1. Mieszkanka pisze:

  W jaki sposób Wójt jest najlepszy jeżeli miał wynik 2.95, a radna Elżbieta Ślęzak – Zawadzka miała wynik 3.0??

  5
  10
 2. Różycki pisze:

  Bożenka daj spokój.

  13
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *