zachmurzenie umiarkowane
-7°
-7°
poniedziałek
Reklama
Nowy koordynator ds. szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2
07 lutego 2022 r. | 11:58
0

Wójt Gminy Przyrów informuje, że nastąpiła zmiana Koordynatora do spraw szczepień  przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, odpowiedzialnego m.in. za organizację transportu do punktu szczepień. Osoby mające problem z samodzielnym dotarciem do punktu szczepień mogą skorzystać ze specjalnego transportu z domu pacjenta do punktu szczepień, zgłaszając taką potrzebę w Urzędzie Gminy Przyrów pod nr tel. 34 355 41 20 do 23 wew. 26.

Przypominamy, że ze specjalnego transportu mogą skorzystać:
  • osoby niepełnosprawne, które posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (w stopniu znacznym o kodzie R lub N) lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami;
  • osoby, które mają obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego punktu szczepień – w przypadku miast poniżej 100 tys. osób, gmin miejsko-wiejskich oraz wiejskich.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *