bezchmurnie
18°
15°
wtorek
Reklama
Nabór uzupełniający do projektu OZE w gminie Przyrów
02 lutego 2022 r. | 12:00
0

Gmina Przyrów ogłasza nabór uzupełniający do projektu pn. "Zielona Jura – wzrost wykorzystania OZE w gminach Olsztyn, Przyrów, Dąbrowa Zielona".

Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie  i montażem kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła do c.w.u., oraz kotłów na biomasę (pellet) informujemy, że w tym celu należy wypełnić ankietę zamieszczoną poniżej i złożyć ją w terminie do 09 lutego 2022 roku do godziny 15:30 w Urzędzie Gminy w Przyrowie. Ilość miejsc ograniczona. W ankiecie można zaznaczyć więcej niż jedno źródło. W przypadku złożenia deklaracji na instalacje fotowoltaiczne, należy bezwzględnie razem ze złożoną ankietą złożyć dokumenty potwierdzające zużycie energii elektrycznej za 2021 rok (rachunki lub e-bok).

Jednocześnie informuję, że samo złożenie ankiety nie gwarantuje realizacji projektu. Spośród wszystkich złożonych ankiet nastąpi losowanie kolejności osób które będą brały udział w projekcie. Losowanie planowane jest w budynku OSP w Przyrowie w dniu 14.02.2022 r. o godzinie 17:00.

W przypadku podpisania umów z mieszkańcami na instalacje fotowoltaiczne do końca marca 2022 r., według obecnie posiadanej stanu wiedzy urzędu, rozliczenie nastąpi najprawdopodobniej "na starych zasadach prokonsumenckich".

Ankiet do pobrania TUTAJ.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *