zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
fot. Fundacja Sendzimira
Nabór uczestników do „Kampanii edukacyjnej ukierunkowanej na poprawę bioróżnorodności”
11 września 2019 r. | 09:17
0

Zarząd Powiatu Częstochowskiego ogłasza nabór uczestników do „Kampanii edukacyjnej ukierunkowanej na poprawę bioróżnorodności”.

Kampania edukacyjna ukierunkowana na poprawę bioróżnorodności, skierowana jest do mieszkańców Powiatu Częstochowskiego. Program kampanii przewiduje cykl konferencji o tematyce roślin miodo i pyłkodajnych. W 2017 r. była to tematyka krzewów jagodowych, w kolejnym roku roślin zielarskich. W bieżącym roku rozpoczyna się trzeci etap kampanii edukacyjnej ukierunkowanej na poprawę bioróżnorodności poprzez propagowanie uprawy drzew owocowych jako bazy pożytkowej pyłko i miododajnej. Kampania będzie przygotowana dla ok. 320 osób ( po 20 osób z każdej gminy Powiatu). Każda konferencja zakończy się testem zdobytej wiedzy podczas konferencji. Uczestnicy kampanii którzy prawidłowo wypełnią test wiedzy, zostaną nagrodzeni zestawem sadzonek drzew owocowych miodo i pyłkodajnych. Dodatkowo przewiduje się 3 główne nagrody dla uczestników, którzy wykażą się najlepszą wiedzą. Konferencje odbędą się w Starostwie Powiatowym w Częstochowie w dwóch terminach 17 i 18 października o godz. 10.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 października 2019 r. pocztą na adres Starostwo Powiatowe w Częstochowie, ul. Sobieskiego 9, 42-200 Częstochowa lub emailowo na adres : odpady@czestochowa.powiat.pl

Liczba uczestników ograniczona do 20 osób z Gminy o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione telefonicznie lub emailowo.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *