zachmurzenie umiarkowane
-4°
-5°
wtorek
Reklama
Marek Chybiński z kolejnymi trzema złotymi medalami mistrzostw Polski!
20 maja 2019 r. | 10:43
0

W Wiśle zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Po zdobyciu złotego medalu w turnieju drużynowym mistrzostw Polski, przyszedł czas na sukcesy indywidualne. Klasą samą dla siebie w tych zawodach był Marek Chybiński (GZSN START Gorzów Wielkopolski) z Przyrowa.

Występujący w grupie 11 - osób upośledzonych umysłowo, Chybiński zdobył trzy złote medale, nie tracąc przy tym nawet seta. Chybiński wygrał turniej indywidualny (w finale z Damianem Firą), grę podwójną w parze z Firą oraz grę mieszaną w parze z mistrzynią Polski - Dorotą Nowacką.

Teraz przed Chybińskim kolejne zawody w Polsce i walka o uzyskanie kwalifikacji na Igrzyska Paraolimpijskie w Tokyo.

Gratuluję.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *