zachmurzenie duże
-1°
-4°
środa
Reklama
Macie jeszcze tydzień na zapisanie dziecka do przedszkola i szkoły
01 marca 2019 r. | 10:35
0

Tylko do 8 marca będzie można złożyć wniosek o przyjęcie do przedszkola publicznego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym w gminie Przyrów. Do 15 marca wnioski te zostaną zweryfikowane przez komisję, a 25 marca nastąpi podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.

Podobnie wygląda sytuacja w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającymi w roku szkolnym 2018/2019 do klasy pierwszej szkoły podstawowej, dla której organem prowadzącym jest Gmina Przyrów.

Harmonogram przyjęć znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *