zachmurzenie duże
sobota
Reklama
UG Przyrów
Złote Gody w Przyrowie
13 grudnia 2019 r. | 13:43
0

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Przyrowie odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu 50-lecia Pożycia Małżeńskiego. W uroczystości wzięły udział trzy pary, spośród sześciu zaproszonych, obchodzące w tym roku Złote Gody i trzy pary obchodzące Diamentowe Gody oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Przyrów Robert Nowak, Przewodnicząca Rady Gminy Przyrów Maria Stępień, Proboszcz Parafii p.w. św. Doroty w Przyrowie Ks. Paweł Lesiakowski i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Przyrowie Dorota Wojciechowska.

Podczas uroczystości zaproszeni goście złożyli Dostojnym Jubilatom słowa uznania, podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie oraz za piękny przykład dla młodego pokolenia.

Wszyscy Jubilaci zostali uhonorowani okolicznościowymi dyplomami, upominkami oraz kwiatami. Wójt Gminy Robert Nowak odznaczył Jubilatów obchodzących 50-lecie Pożycia Małżeńskiego, nadanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, Medalami “Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

Tę piękną uroczystość swoimi występami uświetnili uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Zalesicach.

Dostojnym Jubilatom raz jeszcze życzymy kolejnych wspólnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości i szczęścia, ciągłego uśmiechu na twarzy i radości z życia w każdym jego momencie. /UG Przyrów/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *