słabe opady deszczu
18°
17°
sobota
Reklama
fot. UG Przyrów
Teren rekreacyjny w Przyrowie oficjalnie otwarty
06 lipca 2021 r. | 11:51
0

26 czerwca oficjalnie otwarto teren rekreacyjny przy zbiorniku retencyjnym w Przyrowie, podczas którego zorganizowano imprezy rekreacyjne oraz turniej sołectw w I Plażowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Przyrów, jak również przedstawienie z okazji święta Św. Jana w wykonaniu ZPiT ‘Przyrowskie Nutki”.

Niestety warunki pogodowe tego popołudnia spowodowały pewne utrudnienia w realizacji poszczególnych punktów programu, jednakże uczestnicy rozgrywek uhonorowani pucharami i dyplomami, jak i widzowie oraz zaproszeni goście pozytywnie oceniali tę imprezę.

Zagospodarowanie terenu przy zbiorniku retencyjnym w Przyrowie zrealizowane zostało w ramach programu Operacyjnego Rybactwo i Morze na lata 2014 – 2020. Środki finansowe na wykonanie powyższego zadania pozyskane za pośrednictwem Lokalnej Rybackiej Grupy Działania Jurajska Ryba. /UG/

fot. UG Przyrów

fot. UG PrzyrówDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *