zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Władysław Nowak najlepszy!
16 grudnia 2018 r. | 16:50
3

202 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Przyrów. Najlepszym radnym został Władysław Nowak, a najsłabszym radnym okazał się Wiesław Stanuchiewicz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przyrów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Władysław Nowak najlepszy!”

 1. Nowicka pisze:

  ha ha – normalne PSL , nie może być inaczej

  4
  7
 2. Bożena Miedzińska pisze:

  A który najgorszy z radnych Panie ,, Redaktorze ” Gąsiorski ? Gdzie Pana segregacja i poniżanie ludzi ?

  9
  9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *