zachmurzenie duże
27°
25°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Barbara Wierciochowicz najlepsza!
20 stycznia 2019 r. | 14:55
1

331 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Przyrów. Najlepszą radną została Barbara Wierciochowicz, a najsłabszą radną okazała się Ewa Żmuda.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Przyrów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Barbara Wierciochowicz najlepsza!”

  1. Przyrowgok@op.pl pisze:

    Bardzo dziękuję wszystkim tym mieszkańcom gminy Przyrów a może i nie tylko, którzy zdecydowali się oddać na mnie głos dziękuję Wam za szczerość i zaufanie, będę się starać należycie i z wielką odpowiedzialnością wypełniać obowiązki jakie wynikają z racji pełnienia funkcji radnej gminy.

    3
    5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *