zachmurzenie duże
-1°
-4°
środa
Reklama
fot. adobe stock
Mieszkańcy gminy Przyrów przestali się szczepić
12 lipca 2021 r. | 10:39
0

Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane na temat szczepień przeciw COVID-19 w poszczególnych gminach powiatu częstochowskiego. Cieszy fakt, że rośnie liczba osób zaszczepionych. Najlepiej w powiecie częstochowskim sytuacja wygląda w gminie Kamienica Polska, gdzie w pełni zaszczepionych jest już 42,50 proc. mieszkańców gminy. Najgorzej szczepienia idą w gminie Dąbrowa Zielona, w której dotychczas zaszczepiono 31,50 proc. mieszkańców gminy.

A jak sytuacja wygląda w gminie Przyrów? Pierwszą dawką zaszczepionych jest 36,80 proc. mieszkańców, a drugą 31,70 proc. mieszkańców. Na tle powiatu daje to gminie Przyrów 15. miejsce.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *