zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
Piast Przyrów
Jest przetarg na budowę budynku dla Piasta Przyrów
08 września 2023 r. | 10:27
0

Gmina Przyrów ogłosiła przetarg na budowę budynku zaplecza szatniowo-sanitarnego dla boiska sportowego w Przyrowie.

W zakres inwestycji wchodzić będzie budowa od podstaw w pełnym zakresie wykończeniowym budynku zaplecza szatniowo–sanitarnego w formule zaprojektuj i wybuduj , wraz z wyposażeniem i towarzyszącą infrastrukturą na terenie boiska sportowego w Przyrowie. W tym: przygotowanie dokumentacji technicznej wraz z uzyskaniem stosownych pozwoleń zgodnych z prawem budowlanym , budowę budynku zaplecza szatniowo–sanitarnego przy istniejącym boisku sportowym do piłki nożnej w Przyrowie, wykonanie instalacji wod-kan., elektrycznej, systemu grzewczego, zagospodarowanie terenu , z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą. W budynku zaplanowano umiejscowienie pomieszczeń niezbędnych dla boiska sportowego – piłka nożna: szatnie z pomieszczeniami higieniczno – sanitarnymi, pokój: trenera, ćwiczeń ( siłownia), pomieszczenia: szkoleniowe z aneksem kuchennym, gospodarczo – magazynowe, WC dla kibiców wraz z wyposażeniem.

Oferty można składać do 25 września.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *