zachmurzenie duże
-1°
-4°
środa
Reklama
fot. UM Znin zdjęcie poglądowe
Gminny gimbus ponownie wystawiony na sprzedaż
19 grudnia 2019 r. | 11:15
1

Gmina Przyrów kolejny raz zamierza sprzedać autobus marki AUTOSAN H9.21 12.5 t. o przebiegu 441 347 km., w cenie 8 500,00 zł.

Osoby zainteresowane kupnem prosimy o składanie ofert pisemnych w sekretariacie Urzędu Gminy Przyrów, ul. Częstochowska 7, 42-248 Przyrów, w terminie do dnia 31 stycznia 2020 r., do godz. 13:00, z dopiskiem „Sprzedaż autobusu”.

Oferta powinna zawierać proponowaną cenę brutto zakupu autobusu oraz dane zainteresowanej kupnem strony. Otwarcie ofert oraz sprzedaż nastąpi w dniu 3 lutego 2020 r. o godz. 11:00.Jedna odpowiedź do “Gminny gimbus ponownie wystawiony na sprzedaż”

  1. Rodzic pisze:

    Witam! Po co sprzedawać autobus za tak śmieszną cenę skoro ten autobus, który teraz wozi dzieci w stronę Zalesic ciągle się psuje. Mieliśmy sytuację w październiku, gdy nowy autobus był niesprawny przez 3 tygodnie i stary gimbus się przydał, pomimo że przez 2 tygodnie nie było możliwości dowozu dzici do szkoły czy przrdszkola, aż w końcu stary gimbus ruszył. A kto namm zwróci pieniądze za te 2 tygodnie wożenia dzieci do i ze szkoły? Przecież to kompetencja gminy, aby zapewnić dzieciom bezpłatny dowóz do szkoły i przedszkola. A my nawet złotówki nie otrzymaliśmy zwrotu. Tak się nie robi!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *