zachmurzenie duże
-1°
-4°
środa
Reklama
Anna Jakubczak nowym pracownikiem Urzędu Gminy Przyrów
23 sierpnia 2021 r. | 11:33
1

Anna Jakubczak z Przyrowa została nowym pracownikiem Urzędu Gminy Przyrów. Jakubczak wygrała nabór na stanowisko inspektora ds. rozliczeń gotówkowych (kasy urzędu) i bezgotówkowych.

Według informacji przekazanych przez wójta, kandydatka wybrana do zatrudnienia w procesie naboru odpowiada wymaganiom określonym w ogłoszeniu. Wykazała się wysokim poziomem wiedzy niezbędnej do prawidłowego wykonywania obowiązków na w/w stanowisku. Udokumentowane predyspozycje i umiejętności wskazują, iż Pani Anna Jakubczak sprosta wymaganiom stanowiska objętego naborem. Zdaniem Komisji Rekrutacyjnej posiada wszelkie kwalifikacje niezbędne do właściwej realizacji zadań na stanowisku inspektora ds. rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych.

Anna Jakubczak była jedyną kandydatką na to stanowisko.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Anna Jakubczak nowym pracownikiem Urzędu Gminy Przyrów”

  1. Mieszkaniec pisze:

    A gdzie była informacja o naborze na wolne stanowisko urzędnicze? Bo jakoś nigdzie nie widziałem. Chyba że to była rezerwacja dla tej Pani?!

    4
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *