zachmurzenie umiarkowane
16°
16°
środa
Reklama
UG Przyrów
Kosz w kształcie serca na przyrowskim rynku
27 stycznia 2022 r. | 08:51
0

W rynku w Przyrowie pojawił się pierwszy w naszej Gminie kosz w kształcie serca, z mottem przewodnim "GMINA PRZYRÓW - GMINA Z SERCEM".

Do kosza można wrzucać plastikowe nakrętki. Wielki kosz w kształcie serca na nakrętki to nie tylko dbałość o segregację odpadów, ale przede wszystkim pomoc dla potrzebujących. Dochód ze sprzedaży nakrętek będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację osób potrzebujących z terenu naszej Gminy.

Taka zbiórka, poza oczywistym celem charytatywnym, w doskonały sposób uświadamia ludziom, czym tak naprawdę jest recykling i jaki można dzięki niemu osiągnąć pożytek. Każdego dnia wyrzuca się ogromne ilości plastikowych nakrętek, które stanowią dobry surowiec do przetworzenia.

Worki czy kartony z nakrętkami już nie muszą zalegać w Państwa domach, przynieście je do pojemnika. Wspólnie zadbajmy o to by nasze "Przyrowskie Serce" biło mocno. /UG Przyrów/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *