zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
sobota
Reklama
Kolejna “fucha” byłego burmistrza
11 października 2024 r. | 10:37
0

Były burmistrz Robert Nowak znalazł kolejną "fuchę". Nowak związany z Polskim Stronnictwem Ludowym, po zostaniu prezesem Jurajskiego Agro Fresh Parku w Kościelcu, od 3 października 2024 roku zasiada w radzie nadzorczej Zakładu Mechanicznego "Bumar - Mikulczyce".

To spółka z mniejszościowym udziałem Skarbu Państwa. Spółka działa w sektorze wojskowym, motoryzacyjnym, obrabiarkowym, rolniczym na rynku krajowym, jak i za granicą.

PAWEŁ GĄSIORSKI



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *