zachmurzenie duże
27°
25°
piątek
Reklama
Już jutro Marek Chybiński rozpoczyna walkę o bilet na Igrzyska
02 czerwca 2021 r. | 11:48
0

Już jutro w słoweńskim Lasko rozpoczną się światowe kwalifikacje do Igrzysk Paraolimpijskich w tenisie stołowym. Ponad 200 zawodników powalczy o 21. przepustek do Tokio. Wśród 11. reprezentantów Polski jest Przyrowianin Marek Chybiński. Chybiński zagra w klasie 11, w której będzie rozstawiony z numerem piątym. Awans uzyska tylko najlepszy zawodnik kwalifikacji.

Marek Chybiński bardzo ciężko przepracował okres przygotowawczy, m.in. w Przyrowie. Można go było spotkać na różnych trasach biegowych i rowerowych. Chybiński nie jest faworytem, ale już ze wszystkimi zawodnikami, którzy będą uczestniczyć w tych kwalifikacjach wygrywał. Jest bardzo dobrze przygotowany, dlatego jest ogromna szansa na awans.

Marku, powodzenia.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *