zachmurzenie umiarkowane
-7°
-7°
poniedziałek
Reklama
Jutro Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Przyrów
27 stycznia 2021 r. | 12:41
0

W czwartek 28 stycznia w trybie zdalnym odbędzie się Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Przyrów, podczas której radni uchwalą przystąpienie do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w gminie Przyrów w granicach sołectw gminy Przyrów.

Początek sesji o godz. 13:00.

porządek obrad:
1. Otwarcie obrad XVII sesji.
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XVIII/119/2020 Rady Gminy Przyrów z dnia 30 grudnia 2020 r., w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w gminie Przyrów w granicach sołectwa Zalesice – referent Joanna Nowakowska.
4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XVIII/120/2020 Rady Gminy Przyrów z dnia 30 grudnia 2020 r., w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w gminie Przyrów w granicach sołectwa Sieraków – referent Joanna Nowakowska.
5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XVIII/121/2020 Rady Gminy Przyrów z dnia 30 grudnia 2020 r., w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w gminie Przyrów w granicach sołectwa Sygontka – referent Joanna Nowakowska.
6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XVIII/122/2020 Rady Gminy Przyrów z dnia 30 grudnia 2020r., w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w gminie Przyrów w granicach sołectwa Staropole – referent Joanna Nowakowska.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia Planu Pracy Rady Gminy w Przyrowie oraz planów pracy stałych Komisji Rady Gminy w Przyrowie na 2021 rok – referujący Przewodnicząca Rady Gminy oraz Przewodniczący komisji stałych Rady Gminy w Przyrowie.
8. Komunikaty i wolne wnioski.
9. Zakończenie obrad.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *